Mandatum Life

Vidēji katrs piektais nopietni saslimst

Apdrošini savu dzīvību un veselību

Līguma noteikumi un nosacījumi

Katrs piektais

Vai Tu zināji, ka vidēji katrs piektais iedzīvotājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā līdz 65 gadu vecumam nopietni saslimst ar vēzi, koronāro sirds slimību, miokarda infarktu vai trieku*. Vairums izdzīvo, bet nespēj turpināt strādāt un gūt ienākumus kā iepriekš. Lai nodrošinātu ikdienas dzīvi pēc diagnozes uzstādīšanas un lai koncentrētos uz atlabšanu, mēs iesakām izvēlēties apdrošināšanas segumu vismaz viena gada algas apmērā. Mandatum Life kritisko slimību apdrošināšana var Tev palīdzēt ar kompensāciju līdz pat EUR 100 000 grūtā brīdī, ja Tevi skar nopietna slimība.

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju »

  • * Avots: Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs; Igaunijas Nacionālais veselības attīstības institūts; Lietuvas Higiēnas institūts.

Kā darbojas Mandatum Life Nopietno slimību apdrošināšana?

Nopietno slimību apdrošināšanas segums ir no nodokļiem brīva summa līdz pat 100 000 EUR, ko apdrošinātā persona saņem nopietnas slimības diagnozes uzstādīšanas gadījumā.

Apdrošināšanas kompensācija tiek izmaksāta sekojošu diagnožu uzstādīšanas gadījumā: vēzis, miokarda infarkts, trieka, koronārās artērijas šuntēšanas operācija, nieru mazspēja, izkliedētā skleroze, galveno orgānu transplantācija un citas.

Mandatum Life – eksperts dzīvības apdrošināšanas un ieguldījumu jautājumos

  • Mandatum Life un nedzīvības apdrošināšanas kompānija If ir daļa no Sampo Grupas
  • Vairāk nekā 140 gadi pieredzes
  • Vairāk nekā 250 000 privātpersonu un 25 000 biznesa klientu

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju

Zvani 67 503 333 vai aizpildi pieteikuma formu šeit

Paldies! Tava kontaktinformācija ir saņemta. Mūsu konsultants sazināsies ar Tevi tuvākajā laikā.