Karjera Mandatum Life

logo

Mandatum Life ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 500 finanšu un apdrošināšanas nozares speciālistu.


Karjeras iespējas Mandatum Life

Mūsu galvenie darbības virzieni ir dzīvības apdrošināšana, ieguldījumi un aktīvu pārvaldība. Piedāvātie pakalpojumi mūsu klientiem palīdz izveidot finansiālu neatkarību un drošību, ņemot vērā dzīves neparedzamību. Mūsu kopīgais mērķis un vēlme ir veicināt klientu labklājību.

Darbs Mandatum Life ir uz mērķi orientēts, kā arī izaicinājumiem piepildīts. Mūsu komandā ir motivēti speciālisti, kuri tiecas paveikt uzticēto visaugstākajā kvalitātē. Populārākie amati Mandatum Life ir Klientu konsultants, Lielo klientu menedžeris, Līgumu administrators, Aktīvu pārvaldnieks. Uzņēmuma atbalsta funkcijas nodrošina IT, finanšu, personāla un mārketinga speciālisti, juristi.

Mandatum Life ir darba devējs, kas darbiniekiem dod iespēju būt veiksmīgiem un laimīgiem

Ieguldījumi darbinieku attīstībā ir ieguldījumi uzņēmuma panākumos. Mēs ticam, ka augstāka apmierinātība ar darbu, paaugstina arī klientu apmierinātību, veicinot uzņēmuma attīstību un klientu labklājību. ml_oravan_smaragdi_hires__of


Mūsu vērtības

IEGUVUMS KLIENTIEM | VIENMĒR AKTĪVĀKIE | TIEŠA RUNA | VIENA KOMANDA | DROSME BŪT ATŠĶIRĪGIEM | VĒLME UZVARĒT


Starptautiska, finansiāli spēcīga kompānija

Mandatum Life ir viena no Somijas respektablākajām dzīvības apdrošināšanas sabiedrībām ar nevainojamu reputāciju finanšu nozarē, kas ir daļa no veiksmīgās Sampo grupas. Galvenais birojs atrodas Helsinkos, savukārt Latvijā, Lietuvā un Igaunijā darbojas filiāles.

Draudzīgs un vienots kolektīvs

Mēs ne tikai tiecamies, lai mums būtu draudzīgs un vienots kolektīvs, mēs ikdienā viens otru ļoti atbalstām gan priecīgos, gan bēdīgos notikumos. Mēs kopā esam piedzīvojuši labus, un ne tik labus mirkļus. 85% no ikgadējās apmierinātības aptaujas dalībniekiem apgalvo, ka viņi paļaujas uz cilvēkiem ar kuriem kopā strādā (Great Place to work, 2018). Kopā vienmēr esam spēcīga komanda un strādājam pie kopīga mērķa. Mūsu darbinieki ir ļoti lojāli, un vidējais darbinieku nostrādātais laiks Mandatum Life ir 7 gadi.

Mēs atbalstām profesionālo prasmju attīstīšanu

Mēs izmantojam principu 70/20/10, kur 70% apmācības notiek darba procesā, 20% ar mentoru un 10% ārējās apmācības.  Ikviens darbinieks reizi gadā var apmeklēt ar amatu saistītus kursus, par ko vienojas ar tiešo vadītāju ikgadējo attīstības pārrunu laikā. Lielākas apmācības visiem darbiniekiem tiek organizētas filiālēs, Baltijā vai Somijā.

Mēs atceramies

Mēs svinam darbinieku dzimšanas dienas un citus nozīmīgus dzīves notikumus. Piemēram, darbinieki no uzņēmuma saņem bērna piedzimšanas pabalstu, un kolēģiem, kuru bērns uzsāk skolas gaitas 1.klasē, 1.septembris ir brīvdiena. Mēs sniedzam gan morālu, gan finansiālu atbalstu dzīves grūtākajos mirkļos, zaudējot tuviniekus.

Kopīgi pasākumi

Reizi gadā notiek liels pasākums visiem Mandatum Life darbiniekiem, mazāki pasākumi tiek rīkoti visa gada garumā gan tikai kolektīvam, gan arī kopā ar ģimenēm.
P.S. 2017.gada novembrī gandrīz 600 Mandatum darbinieku pulcējās Clarion viesnīcā, Helsinkos, lai svinētu Darbinieku dienu, un šīs dienas pasākuma programma bija piepildīta ar izciliem pasākuma viesiem, lielisku ēdienu un fantastisku mūziku.

Mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu

Klientu apkalpošanas speciālisti papildus fiksētam atalgojumam saņem arī piemaksas, kas ir atkarīgas no uzstādītā plāna izpildes. Citi darbinieki saņem prēmijas, kas atkarīgas no sasniegtajiem rezultātiem.


Pievienojies mums

Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies darbiniekus. Mums ir svarīgi, lai mūsu darbinieki būtu kompetenti savā profesijā un viņi ar savu pieredzi un personību radītu pievienoto vērtību mūsu komandai. Mēs 2018-03-14 13_17_34-kollaasi_50x50_hissiaula_FINAL (002) - Windows Photo Viewerticam, ka ļoti nozīmīga ir kandidātu attieksme. Attieksmi nevar iemācīties, prasmes un iemaņas var iemācīties.

Ja mums nav atvērtas vakances, atsūti pieteikumu e-pastā info@mandatumlife.lv. Uzzini vairāk, zvanot pa tālruni 67503333.

Lūgums izlasīt informāciju par personu datu apstrādi.