Mandatum Life Allocation ieguldījumu portfeļu pārskats – novembris

Mandatum Life Allocation portfeļu rezultāti novembrī bija amplitūdā no -0,4% līdz -0,8%.

Mēs samazinājām  akciju īpatsvaru līdz mēreni pazeminātam, salīdzinājumā pret neitrālo sadalījumu. Mēs pārdevām savas ieguldījumu daļas Mercer fondā, kas investē globālo tirgu mazajos uzņēmumos, kā arī samazinājām Mandatum Life Europian Small & Mid cup ieguldījumu portfeļa īpatsvaru. Turklāt novembrī un vēlreiz decembra sākumā mēs samazinājām īpatsvaru ETF sadaļā, kas iegulda S&P 500 indeksā ASV tirgū.

Kopš septembra mēs esam pakāpeniski palielinājuši ieguldījumus jaunattīstības tirgu parādvērtspapīros, kas bija veiksmīgs lēmums. Jaunattīstības tirgu attīstību pozitīvi ietekmē vietējo valūtu stabilizācija, kas seko straujajam vērtības kritumam vasarā un potenciālai dolāra vājināšanās prognozei, kas saistīta ar Federālo rezervju sistēmas paziņojumiem.

Rudenī ir bijušas atsevišķas norādes, kas liecina par iespējamu ekonomikas izaugsmes tempa samazināšanos nākošajā gadā. Lejupslīdes iespējamība ASV ir pieaugusi šī gada laikā, taču varbūtības pakāpe joprojām ir zema. Vienlaikus ir palielinājusies negatīvu pārsteigumu varbūtība, kas pamatojama ar neskaidrību pieaugumu prognozēs.

Apskatīt mēneša pārskatu:
» Mandatum Life Alokācijas ieguldījumu portfelis Obligācijas
» Mandatum Life Alokācijas ieguldījumu portfelis 25
» Mandatum Life Alokācijas ieguldījumu portfelis 50
» Mandatum Life Alokācijas ieguldījumu portfelis 80
» Mandatum Life Alokācijas ieguldījumu portfelis Akcijas


Similar articles