Mandatum Life ir desmitā labākā darba vieta Eiropā

Mandatum Life ir ieguvuši visaugstāko vērtējumu Somijas uzņēmumu vidū kā viena no labākajām darbavietām Eiropā lielo uzņēmumu kategorijā. 2020. gada februārī Great Place to Work® Institute veiktajā aptaujā Mandatum Life tika izraudzīta kā pirmā labākā darbavieta Somijā lielo uzņēmumu kategorijā. Šobrīd Mandatum Life tiek vērtēta kā viena no
vislabākajām darbavietām Eiropā, ieņemot desmito vietu.

ML 10th Place Great place to work

Mandatum Life ieņemtā desmitā vieta Eiropas aptaujā padara mūs par visu laiku labāko Somijas uzņēmumu lielo uzņēmumu kategorijā Great Places to Work aptauju vēsturē.

“Esmu ārkārtīgi lepns par Mandatum Life starptautiskajiem panākumiem Great Place to Work aptaujā un to, ka man ir tas gods būt izpilddirektoram uzņēmumā, kura darbiniekiem ir augsts labklājības līmenis. Mandatum Life ir kļuvusi par vienu no labākajām darbavietām Eiropā, pateicoties mūsu darbiniekiem. Ikkatras personas pienestā ieguldītā artava šajā ceļā ir bijusi svarīga. Papildus izteiktajam fokusam uz klientu un augstas atdeves mērķiem, mūsu uzņēmumu raksturo arī spēcīgs komandas gars un ieinteresētības kultūra. Tas ir redzams mūsu darbos,” komentēja CEO Petri Niemisvirta.

Darbinieku apmierinātība un korporatīvā kultūra ir veidojusi Mandatum Life darbības pamatu jau kopš uzņēmuma stratēģijas atjaunošanas tālajā 2008. gadā. Jau desmit gadus pēc kārtas Mandatum Life ir ierindots Somijas labāko darbavietu sarakstā, kas ir apliecinājums stratēģijas un tās ieviešanas panākumiem. Mums ir svarīgas aptaujas laikā saņemtās darbinieku atsauksmes, un Mandatum Life izmanto šo atgriezenisko saiti, lai sistemātiski attīstītu uzņēmuma personāla vadības prakses.

Eiropas labāko darbavietu vērtējuma pamatā ir darbinieku apmierinātības aptauja un Great Place to Work Institute ekspertu veiktā korporatīvās kultūras analīze. Mandatum Life korporatīvās kultūras pamatā ir izteikta komūnas un savstarpēja atbalsta sajūta. Plaukstoša darbinieku komūna atspoguļojas arī ārēji: augstākā klientu apmierinātības līmenī un labākos rezultātos.

“Mūsu veiksmes stūrakmens ir tajā, ka esam veiksmīgi radījuši kultūru, kuras pamatā ir uzticība, laba līderība, vienlīmeņa hierarhija un mērķtiecība. Ir bijis viegli radīt dziļāku ieinteresētības dimensiju, kas papildus ļoti efektīvām personāla pārvaldības praksēm tāpat pievērš arī uzmanību mazākām detaļām. Daudzas ikdienas dzīvi uzlabojošas idejas ierosina paši darbinieki, un brīžos, kad tiek izstrādātas jaunas prakses, darbinieki tiek iesaistīti šajā procesā un vērīgi uzklausīti. Esam pārliecināti, ka mūsu pozitīvā un dedzīgā attieksme turpinās virzīt mūs uz priekšu”, saka personāla vadības jeb HR viceprezidente Jata Gerdta (Jatta Gerdt).


Similar articles