Pensija

Esi gatavs vecumdienām

Pensijā pavadītais laiks ir aptuveni trešdaļa no Tavas dzīves. Tev noteikti ir plāni un sapņi attiecībā uz šo dzīves periodu.

Kādas iespējas Tev sniegs saņemtā pensija?

Valstī noteiktais pensijas apmērs Tev var likties pārsteidzoši zems. Dzīves posmā, kad Tev beidzot būs laiks ceļošanai un dzīves baudīšanai, Tu vari saskarties ar skaudro realitāti,  ka nevari to atļauties. Noteiktais pensijas apmērs nākotnē var samazināties, ņemot vērā faktu, ka samazinās nodokļu maksātāju skaits.

Nesamierinies ar situāciju un rīkojies. Nodrošini sev labākas vecumdienas pats. Ieteicams katru mēnesi 10-15% no ienākumiem atvēlēt uzkrājuma veidošanai. Sāc jau šodien: jo ātrāk sāksi, jo lielāks būs Tavs uzkrājums vecumdienām.

Mandatum Life Pension portfelis

Mandatum Life Pension ir sabalansēts risinājums ar diversificētu portfeli, balstīts tieši uz investoru vajadzībām, kuri nogulda pensijai. Mandatum Life Pension portfelis iegulda 40% akcijās, 40% obligācijās un 20% alternatīvajos risinājumos*. Investoriem ir piekļuve unikāliem ieguldījumu risinājumiem, kas izstrādāti sadarbībā ar Sampo Grupu. Veidojot portfeli, vērā ņemtas arī nākotnes tendences, piemēram, korporatīvā sociālā atbildība, jo uzņēmumi ar atbildīgiem lēmumiem parasti ilgtermiņā sasniedz labākus rezultātus.

Mandatum Life Pension portfelis piedāvā vispievilcīgākos ieguldījumu risinājumus ilgtermiņa pensiju investoram,nodrošinot risinājumus, kas ir pieejami tikai institucionālajiem investoriem.

*Alternatīvajiem ieguldījumu risinājumiem ir ļoti pievilcīgs atdeves potenciāls.
Investori vienmēr meklē iespējas, kā dažādot investīcijas. Alternatīvo ieguldījumu portfelis tam ir lieliski piemērots.
Alternatīvie ieguldījumi ir īpaši izmeklēts investīciju risinājums, kas pašlaik ir pieejams Mandatum Life ilgtermiņa privātajiem investoriem. Tas ietver plašu ieguldījumu spektru, tādus kā, nekustamais īpašums, tiešie aizdevumi un privātās akcijas. Mandatum Life ir diversificējuši portfeli, piedāvājot pasaulē vispievilcīgākos alternatīvos ieguldījumus sadarbībā ar pieredzējušo Sampo Grupu.

Izvēlies sev atbilstošāko ieguldījumu risinājumu

Pārvaldi pensiju ieguldījumus pats un izvēlies fondus, atbilstoši savām ienesīguma un riska attiecības prasībām.

Izvēlies no Mandatum Life plašā investīciju portfeļu klāsta un veido savu individuālo ieguldījumu portfeli vai arī izvēlies izvietot savus līdzekļus vienā no piedāvātajiem fondiem.

Uzkrājošās apdrošināšanas līguma ietvaros var veikt izmaiņas ieguldījumu struktūrā, bez papildu maksas.

Uzzini vairāk par līgumu noteikumiem un iepazīsties ar cenrādi.