Privātpersonām

Saņemiet mūsu piedāvājuma priekšrocības un profesionāļu konsultāciju

Pilna mandāta privātā kapitāla pārvalde sniedz Tev labāko ieguldījumu ideju priekšrocības

Ieguldījumu aktīvu vērtībai pārsniedzot 100 tūkstošus eiro, Tu saņemsi individuālu privātā kapitāla pārvaldi.

Pilna mandāta privātā kapitāla pārvalde Tev sniedz iespēju pilnvērtīgi izmantot mūsu zināšanas un pieredzi, izvēloties atbilstošāko ieguldījumu risinājumu, Tev pašam neiesaistoties lēmumu pieņemšanā. Tavi līdzekļi tiek pārvaldīti balstoties uz ieguldījumu stratēģiju un riska pakāpi.

Mūsu mērķis ir nodrošināt stabilu ieguldījumu atdevi ilgtermiņā. Tas nozīmē, riska izvērtēšanu atbilstoši tirgus situācijai, un, ja nepieciešams, ātru reakciju tirgus situācijas izmaiņu gadījumā. Pilna mandāta privātā kapitāla pārvalde tiek īstenota kopā ar dzīvības apdrošināšanas līgumu.

Vēlies kļūt par mūsu klientu? Norādi zemāk savu kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties.
Vai Tava ieguldījumu aktīvu vērtība ir mazāka par 100,000 eiro?

Ko mēs piedāvājam mūsu klientiem

Tavs individuālais privātā kapitāla pārvaldnieks Tevi atbalstīs, ņemot vērā Tavas vērtības, cerības un mērķus. Pārvaldnieks koncentrēsies, lai parūpētos par Taviem ieguldījumiem pēc abpusēji saskaņota investīciju plāna.

Tavs privātā kapitāla pārvaldnieks rīkosies atbilstoši mainīgajiem notikumiem pasaulē, kā arī gadījumā, ja mainīsies Tavas vajadzības un mērķi. Tev vienmēr būs pieejami risinājumiem atbilstoši Tavām vajadzībām.

  • Tavs privātā kapitāla pārvaldnieks informēs Tevi par ieguldījumu pārvaldes procesiem pēc abpusēji saskaņota investīciju plāna.
  • Tu būsi ieguvējs ieguldījumu veikšanai izmantojot uzkrājošās apdrošināšanas līgumu, kas Tev nodrošinās ērtu investīciju instrumentu un to īpatsvaru maiņu, kā arī priekšrocības attiecībā uz nodokļiem.
  • Nodrošinām Tev profesionālu palīdzību saistībā ar mantojuma plānošanu, pensiju risinājumiem, ieguldījumu izvietošanu, kā arī apdrošināšanas pakalpojumiem.
  • Vienmēr esi informēts par saviem darījumiem Privātās kapitāla pārvaldes E-investment lapā.
  • Reizi mēnesī Tu saņemsi detalizētu ieguldījumu pārvaldes pārskatu.

Ieguldījumu veikšana apdrošināšanas līgumā

Ieguldījumu veikšana apdrošināšanas līgumā ir piemērota gan uzkrājumu veidošanai, gan investīciju darījumiem, uzlabojot Tavu finasiālo stāvokli, kā arī rūpējoties par tuvinieku finansiālo drošību. Mūsu piedāvātais privātā kapitāla pārvaldības pakalpojums ir piesaistīts dzīvības apdrošināšanas līgumam, kas Tev nodrošinās ērtu investīciju instrumentu un to īpatsvaru maiņu, kā arī priekšrocības attiecībā uz nodokļiem.Kapitāla pieauguma nodoklis no peļņas daļas tiek ieturēts vienīgi līguma pārtraukšanas brīdī*. Papildus veiktie ieguldījumi vienmēr palielina kapitālu.

*Informācija par nodokļiem atbilst nodokļu tiesību aktiem, kas ir spēkā no 2018. gada 1.janvāra. Mandatum Life neuzņemas atbildību par iespējamām nodokļu izmaiņām.