Mandatum Life LatviaMandatum Life Latvia

Šodienas lēmumi sakārtotai nākotnei

Šodienas lēmumi sakārtotai nākotnei

Dzīve ir pārsteigumu pilna. Diemžēl nepatīkamie pārsteigumi mūs visbiežāk piemeklē brīžos, kad to vismazāk gaidām. Kaut arī šādas dzīves situācijas neviens nevar paredzēt, tomēr tām var iepriekš finansiāli sagatavoties, izvēloties dzīvības apdrošināšanu.  Apdrošināšana sniegs stabilitātes sajūtu un finansiālu palīdzību Tev un Taviem tuviniekiem šo grūtību pārvarēšanā.

Kā dzīvības apdrošināšana var palīdzēt?

Kā dzīvības apdrošināšana var palīdzēt?

Dzīvības apdrošināšana sniegs finansiālo atbalstu dzīves neparedzamākajās situācijās

  • finansiāls atbalsts, emocionāli jau tā sarežģītās dzīves situācijās, palīdzēs Tev un tuviniekiem izvairīties no neparedzētiem papildizdevumiem, ļaujot koncentrēties uz tajā brīdī svarīgāko;
  • nelaimes gadījumu un darbnespējas situācijās Tu iegūsi finansiālu  drošības spilvenu sev un ģimenei, ļaujot vieglāk pielāgoties dzīves pārmaiņām;
  • iegādājoties kritisko slimību apdrošināšanu, smagu saslimšanu gadījumā iegūsi finanšu līdzekļus ātrākai un efektīvākai ārstniecības procesa uzsākšanai;
  • izvēloties apdrošināšanu bērniem, iegūsi finansiālu palīdzību gadījumos, kad bērna slimības  vai nelaimes gadījumu rezultātā ģimenei nākas saskarties ar neparedzētiem izdevumiem un iespēju nodrošināt savlaicīgu medicīnisko palīdzību, negaidot uz valsts apmaksātu medicīnisko pakalpojumu.

Teenused

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu ļauj sagatavoties nākotnei jau šodien

Tikai līdz 30. jūnijam- piesaki apdrošināšanu sev un savam tuviniekam un saņem īpašo piedāvājumu līguma noslēgšanai!

No 2021. gada 1. aprīļa līdz 2021. gada 30. jūnijam, noslēdzot Mandatum Life uzkrājošās apdrošināšanas līgumu ar iekļautiem apdrošināšanas segumiem gan sev, gan arī vēl kādam tuviniekam, pirmajā apdrošināšanas gadā līgumos iekļauto apdrošināšanas segumu maksai tiks piemērota 50% atlaide.

Parūpējies par drošāku rītdienu sev un saviem mīļajiem – piesakies jau šodien!

Zvani pa tālruni: +371 67 503 333 vai arī aizpildi pieteikuma formu šeit.

Uudised

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Zvani 67 503 333 vai aizpildi pieteikuma formu šeit


Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat, ka iesniegtos datus apstrādā Mandatum Life, lai sazinātos ar Jums un uzaicinātu uz tikšanos. Lūdzam šajā saziņas formā nerakstīt ar veselību saistītu informāciju.

Vēlos saņemt mārketinga informāciju par Mandatum Life produktiem un pakalpojumiem

Mandatum Life informē, ka Jums ir tiesības pieprasīt labot neprecīzus un nepilnīgus personas datus, kā arī jebkurā brīdī atsaukt savas piekrišanas, nosūtot attiecīgu pieprasījumu uz e-pastu info@mandatumlife.lv.

Vairāk informācijas: Privātuma politika

Paldies! Sazināsimies ar Tevi par interesējošo jautājumu ieguldījumu vai dzīvības apdrošināšanas jomā tuvākajā laikā.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist