Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana

Uzkrāj ērti un efektīvi, izvēloties uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu

Mandatum Life piedāvātā uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir uzkrājumu veidošana apvienojumā ar dzīvības apdrošināšanu. Šis ir piemērots risinājums Tev, ja Tu vēlies saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļu atvieglojumus no valsts un vēlies izmantot priekšrocības, ko sniedz uzkrājumu veidošana ilgtermiņā. Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir arī ērta gadījumā, ja laika gaitā Tavi ieguldījumu mērķi mainās. Mēs piedāvājam lielisku veidu kā uzkrāt un veikt ieguldījumus, kas vislabāk atbilst Tavai situācijai un vēlamajiem rezultātiem. Izvēloties piemērotāko risinājumu, vērā tiek ņemts vēlamais ieguldījumu periods, plānotā atdeve, riska līmenis, kā arī Tava vēlme līdzdarboties ieguldījumu lēmumu pieņemšanā.

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana var būt tik vienkārša, cik vien Tu vēlies. Tev nav jāseko apdrošināšanas līguma norisei, ja vien Tu nevēlies aktīvi piedalīties ieguldījumu pārvaldē vai arī nemainās Tavi ieguldījumu mērķi. Ar savu izvēli Tu vari ietekmēt potenciālās atdeves un riska attiecību, kādu esi gatavs uzņemties.

  • Izvēloties Alokācijas ieguldījumu portfeļus, Tev tikai ir jāizvērtē savs investīciju riska līmenis un ieguldījumu mērķis – par visu pārējo parūpēsimies mēs, regulāri informējot Tevi par ieguldījumu pārvaldes procesiem.
  • Ja Tev ir labas zināšanas par procesiem ieguldījumu pasaulē, mēs Tev piedāvājam plašu un daudzveidīgu ieguldījumu risinājumu klāstu, iekļaujot mūsu partnera investīciju risinājumus. Tavu veikto ieguldījumu atdeve ir atkarīga no Tevis izvēlēto ieguldījumu risinājumu vērtības attīstības.

Priekšrocības, izvēloties uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu

Elastīgi – tā sniedz iespēju uzkrāt vienkāršā veidā, atbilstoši Taviem mērķiem. Tu vari veikt lielāku vienreizēju iemaksu vai regulārus mazākus maksājumus, kā arī uz laiku pārtraukt veikt iemaksas, ja tas nepieciešams. Uzkrājumu iespējams izņemt jebkurā laikā.

Ērti – uzkrājuma pārvalde un ieguldījumu risinājumu maiņa iespējama, pievienojoties klientu servisa sistēmai.

Nodokļu atvieglojumi. Uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas līguma ietvaros, izmaiņu veikšana ieguldījumu struktūrā nav jādeklarē un par to nav jāveic nodokļu nomaksa. Kapitāla pieauguma nodoklis no peļņas daļas tiek ieturēts vienīgi līguma pārtraukšanas brīdī. Veicot iemaksas uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas līgumā, izmanto nodokļu atvieglojumus, no valsts saņemot atpakaļ daļu no samaksātā Iedzīvotāju ienākumu nodokļa.


Uzzini vairāk par līgumu noteikumiem un iepazīsties ar cenrādi.