Uzkrājuma veidošana

Regulāra uzkrājuma veidošana palīdzēs Tev īstenot lolotos sapņus un sasniegt uzstādītos mērķus

Vai Tu sapņo par brīvdienu māju, finansiāli nodrošinātu nākotni savam bērnam vai varbūt vēlies doties ceļojumā apkārt pasaulei? Vai Tavs mērķis ir būt drošam, ka viss ir kārtībā ar Tavu finansiālo situāciju?  Dzīves kvalitātes uzlabošanai, sāc veidot uzkrājumu jau šodien. Uzkrājuma veidošana palīdzēs īstenot sen lolotos sapņus un sasniegt uzstādītos mērķus.

Vienlaicīgi Tu būsi sagādājis finansiālās drošības garantu neparedzamām situācijām. Regulāri uzkrāt kaut nelielu naudas summu ir vērtīgi. Prātīga izvēle būs uzkrājošā dzīvības apdrošināšana, ja plāno veidot uzkrājumu ilgtermiņā, kā arī iegūt nodokļu atvieglojumus. Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana var būt tik vienkārša, cik vien Tu vēlies. Tev nav jāseko apdrošināšanas līguma norisei, ja vien Tu nevēlies aktīvi piedalīties ieguldījumu pārvaldē vai arī nemainās Tavi ieguldījumu mērķi. Ar savu izvēli Tu vari ietekmēt potenciālās atdeves un riska attiecību, kādu esi gatavs uzņemties.

Uzkrājuma veidošana ar dzīvības apdrošināšanas līguma palīdzību sniedz Tev arī nodokļu atgūšanas iespēju, kas paaugstina Tava uzkrājuma efektivitāti.

Esi gatavs vecumdienām 

Pensijā pavadītais laiks ir apmēram vienāds ar trešdaļu Tavas dzīves. Tev noteikti ir plāni un sapņi attiecībā uz šo dzīves periodu.

Kādas iespējas Tev sniegs saņemtā pensija?
Valstī noteiktais pensijas apmērs Tev var likties pārsteidzoši zems. Dzīves posmā, kad Tev beidzot būs laiks ceļošanai un dzīves baudīšanai, Tu vari saskarties ar skaudro realitāti,  ka nevari to atļauties.

Bez tam, noteiktais pensijas apmērs nākotnē var samazināties, ņemot vērā faktu, ka samazinās nodokļu maksātāju skaits, bet palielinās iedzīvotāju skaits.

Nesamierinies ar situāciju un rīkojies. Nodrošini sev labākas vecumdienas pats. Sāc jau šodien: jo ātrāk sāksi, jo lielāks būs Tavs uzkrājums vecumdienām.

Nodokļu atvieglojumi

Mūsu piedāvātie pakalpojumi paredz nodokļu atvieglojumus. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums, zvanot uz 67503333 vai rakstot uz info@mandatumlife.lv.


Uzzini vairāk par līgumu noteikumi un cenrādis.