Vairāk kā 400 miljonu ASV dolāru ir investēti privātā kapitāla fondu pārvaldes uzņēmumos

Pieprasījums pēc alternatīvo ieguldījumu iespējām turpina augt. Privātā kapitāla fondi ir piesaistījuši vairāk kā 400 miljonus ASV dolāru aktīvus, ko pārvaldīs Mandatum Life.

Ieguldījumi ir veikti privātā kapitāla fondā, kas investē ASV starptautiskā investora Dyal Capital Partners privātā kapitāla fondu pārvaldes uzņēmumos. Fonds ir piesaistījis gandrīz deviņus miljardus ASV dolāru kapitāla. Investīcijas bija pievilcīgas, jo tās nodrošina piekļuvi privātā kapitāla nozares labajai rentabilitātei un privātā kapitāla fondu investīciju darījumiem.

“Privātā kapitāla fondu pārvalde ir ļoti prognozējams bizness, kas balstās uz ilgtermiņa līgumiem un tas atbilst Mandatum Life investīciju stilam,” stāsta Mandatum Life alternatīvo ieguldījumu direktors Jusi Tanninens (Jussi Tanninen).

“Šis, iespējams, ir viens no lielākajiem ieguldījumiem, kāds  jebkad veikts privātā kapitāla ieguldījumu fondos, izmantojot  Somijas tirgus spēlētāju. Mēs arī saņēmām vērā ņemamus ieguldījumus no tirgus dalībniekiem, kas darbojas ārpus Somijas, par ko esam ļoti apmierināti,” norāda Mandatum Life vecākais investīciju risinājumu viceprezidents Lauri Vaitinens (Lauri Vaittinen).

Pēdējos gados ir izteikti audzis pieprasījums pēc alternatīviem investīciju produktiem, un jo īpaši pēc privātā aizdevuma risinājumiem (t.i., alternatīviem fiksēta ienesīguma ieguldījumiem); Mandatum Life ir institucionālo ieguldījumu privātās pārvaldes līderis Somijā. Mandatum Life Private Debt III investīciju portfelis nesen tika slēgts, piesaistot 210 miljonus eiro.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzam sazināties ar:

  • Lauri Vaitinenu, vecāko investīciju risinājumu viceprezidentu (Senior Vice President, Investment Solutions);
  • Jusi Tanninenu, alternatīvo ieguldījumu direktoru (Director, Alternatives);
  • Nīnu Rīheli (Niina Riihelä), tirgvedības un saziņas viceprezidenti (Vice President, Marketing and Communications).

Mandatum Life alternatīvo ieguldījumu investori, kapitāla izpirkšanas līguma ietvaros, galvenokārt ir Somijas un citu Ziemeļvalstu institucionālie investori un profesionālie investori, kas klasificējas, piemēram, kā pensiju fondi, citi fondi vai organizācijas, lieli uzņēmumi un asociācijas ar vērā ņemamiem ieguldījumu aktīviem, kā arī  sabiedrības ar ierobežotu atbildību, kas piedalās ieguldījumu darījumos.


Similar articles